WIELKIE OTWARCIE NASZEJ WIZYTÓWKI!

POSTED BY Dawid Żłobiński 2 lutego 2017 in INVIZY Esport
Post thumbnail

10 stycznia 2017 rokuWszyscy czytelnicy naszej strony, fanpage’a; kibice, gracze, media, sponsorzy elektronicznych sportów zapamiętajcie tą datę! Właśnie z tym dniem FRANTIC eSPORT CLUB staje całkowicie na nogi, dzisiejszej nocy udało nam się zakończyć pracę nad naszą wizytówka. Sami nie mogliśmy się doczekać końca prac nad stroną. Ale w końcu nadszedł ten upragniony dzień. Wszystko dopinamy na ostatni guzik! Z ogromną dumą udostępniamy tą stronę już dzisiaj bez wielkich zapowiedzi. Mamy nadzieję, że każdemu z Was będzie odpowiadał obecny wygląd naszej strony! Nadchodzi nowe, silniejsze myFRANTIC!

Wcześniej zdążyliśmy już Was poinformować o przyjęciu do naszej organizacji reprezentantów Counter Strike: Global Offensive oraz o podjęciu współpracy z partnerem medialnym – portalu eSportowego INGAMING. Również informowaliśmy was o pozyskaniu pierwszego sponsoraPUKAWKA jeden z najlepszych i najtańszych dostawców serwerów gier i serwerów głosowych, który właśnie będzie dostarczał w/w serwery dla naszych drużyn.

Czas na nowości!

FRANTIC eSPORT CLUB pozyskuje drugiego sponsora jakim jest MultiGamers, czyli dostawca serwerów gier, serwerów www oraz serwerów vps. Od dzisiaj firma ta będzie sponsorowała nagrody w naszych turniejach. Naszych turniejach? Tak, owszem w naszych turniejach! Nie pomyliliśmy się, myFRANTIC powraca z turniejami Online fpsówki CS:GO! Już dzisiaj zachęcamy Państwa do zapisania się w myFRANTIC 5vs5 CUP #1 – zapisy dostępne na forum naszej strony! W pierwszej edycji turnieju przewidzieliśmy 16 slotów, spotkania rozgrywamy w systemie MR15 BO1 – przegrany odpada. Nagrodą za pierwsze miejsce w turnieju jest serwer 11 slotowy 128tr @MultiGamers.pl na okres 1 miesiąca. Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem, przed zapisaniem drużyny do turnieju. Przypominamy, że zapisując się do turnieju automatycznie akceptujecie nasz regulamin! Życzymy powodzenia i zapraszamy do wspólnej zabawy.

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *