WITAMY DYWIZJE LEAGUE OF LEGENDS!

POSTED BY Dawid Żłobiński 2 lutego 2017 in League Of Legends
Post thumbnail

W dniu dzisiejszym nasza organizacja zdecydowała się podjąć współprace i przygarnąć pod swoje skrzydła drużynę League Of Legends.

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać takiej gry jak League Of Legends, w tej chwili najpopularniejsza gra esportowa, cały świat oszalał na punkcie LOLA, miliony graczy każdego roku walczą o wielkie nagrody na przeróżnych turniejach na całym świecie.
Dlaczego zdecydowaliśmy się na dywizje League Of Legends? Ponieważ polska scena LoLa praktycznie nie istnieje, brakuje dobrych gamingów które stworzą polskim graczą warunki do rywalizacji z najlepszymi. My nie boimy się wyzwań! Każdego dnia dokładamy wszelkich starań by osiągnąć w eSporcie jak najwięcej, teraz już nie tylko w cs:go ale również w popularnej „Lidze Legend”.

Wypowiedź Rafała „Throttle” Kandefer:

Od dłuższego czasu planowałem stawiać na rozwój właśnie takiej dywizji w naszym gamingu, po kilku tygodniach ciężkiej pracy która przynosiła widoczne efekty przyszedł czas na inwestycje, na inwestycje w młode Polskie drużyny, które w przyszłości mogą osiągnąć sukces. Wierze w chłopaków i z całego serca życzę im mnóstwo sukcesów pod skrzydłami FRANTIC ESPORT!”

Wypowiedź Kacper „Nahovsky” Merski

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dołączenia do Frantic Esport Club. Mamy nadzieje, że współpraca będzie owocna dla obu stron.
Jesteśmy młodą, aczkolwiek bardzo ambitną drużyną. Do tej pory braliśmy udział w kilku pomniejszych turniejach online, zazwyczaj kończąc je w okolicach podium.
Jeśli chodzi o nasze plany na przyszłość to przede wszystkim godne zaprezentowanie się w przyszłym sezonie Mistrzostw Polski. Znamy swoją wartość i mamy nadzieję, że wraz ze wsparciem FRANTIC uda nam się wiele osiągnąć.

Skład naszej drużyny League Of Legends:

Kacper „Nahovsky” Merski
Adrian „Mambo” Sowa
Arnold „Korwin” Ligas
Adrian „Little0ne” Osiecki
Kamil „Dmyako” Biesiada
Mikołaj „Miki” Kołodziejczuk

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *