ZMIANY FRANTIC CS:GO!

POSTED BY Dawid Żłobiński 9 lutego 2017 in Counter-Strike: Global Offensive
Post thumbnail

Ostatnio bardzo dużo dzieję się w naszej organizacji. Kilka dni temu w końcu światło dzienne ujrzała nowa strona Frantic eSport Club! Bardzo zależało nam prostym ale i profesjonalnym wyglądzie naszej wizytówki.

Czasami są takie dni, że jednych żegnamy, drugich znowu gorąco witamy. Dzisiaj taki dzień nastał właśnie w naszej organizacji – kogoś żegnamy, ale i też witamy. Niestety byliśmy zmuszeni zakończyć współpracę z naszą reprezentacją Counter-Strike: Global Offensive. Głównie zależy nam jak i wymagamy od drużyn jak najczęstszego rozgrywania turniejów online, a przede wszystkim offline. Niestety zbyt długo czekaliśmy na dobre wyniki chłopaków i byliśmy zmuszeni podjąć taką a nie inną decyzję. Dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia na scenie eSportu!

Bardzo miło jest nam powitać nową drużynę FRANTIC CS.GO Academy, która już w weekend 17-19 marca wybierze się do Białegostoku na Network Team Games, gdzie rozegra swój pierwszy turniej offline pod barwami naszej organizacji! Kiedyś mieliśmy już okazję podjęcia współpracy z jednym zawodnikiem niżej wymienionego składu, były to czasy 1.6. Byliśmy wtedy bardzo zadowoleni z osiągnięć jego drużyny. Mamy nadzieję, że przełoży się to i na te czasy oraz na CS:GO.

Daniel „repko” Dziurdź
Bartosz „FREZEn” Dobrzycki
Jakub „Bambo” Wielgat
Jakub „szwajmeister.” Świder
Jakub „Kangur” Danowski

Wypowiedź kapitana – Daniel „repko” Dziurdź: Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, iż dostaliśmy możliwość dołączenia do Frantic Esport Club. Naszemu zespołowi przyda się odświeżenie i okazja sprawdzenia się pod nową banderą. Dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca przebiegała wzorowo.

Comment(s)

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *