INVIZY eSport – nowe Frantic!

POSTED BY Dawid Żłobiński 3 czerwca 2017 in INVIZY Esport
Post thumbnail

Ostatnimi czasy wiele dzieje się w szeregach naszej organizacji. Po bardzo długich poszukiwaniach, wielu rozmowach z kilkunastoma drużynami – W końcu udaje nam się podjąć współprace z czołowymi drużynami Polskiej sceny Counter-Stike: Global Offensive. Nasza reprezentacja League Of Legends ciągle się rozwijają i zdobywają co raz więcej doświadczenia aby móc konkurować na polskiej scenie z dowolną drużyną jak równy z równym.

Niestety wiele fanów eSportowych, kojarzy naszą nazwę głównie z ikoną eSportu mającą siedzibę w Londynie Fnatic, stąd też wiele rozmów przeprowadzonych wewnątrz zarządu organizacji dyskusji i sugestii zawodników. Po 11 latach, wszystkie osiągnięcia, miłe wspomnienia, wzloty i upadki związane z nazwą Frantic eSport Club przechodzą do historii. Nadszedł czas na nową erę.

Warto zapamiętać tą datę bo dziś, dnia 3 czerwca 2017r na scenę eSportową wkracza nowa siła – INVIZY eSport. Z dumą będziemy kontynuować wspaniałą tradycję zapoczątkowaną 11 lat temu przez Frantic eSport Club i prowadzić naszych zawodników do zwycięstw na arenach eSportowych. Aktualne pod naszymi skrzydłami znajdują się dwie reprezentacje League Of Legends oraz dwie dywizje Counter-Strike: Global Offensive. W najbliższym czasie będziecie mogli zobaczyć nas w zmaganiach w Nadarzynie – GoodGame Warsaw(1-4 czerwca), Rzeszowie – GamerLan(10-11 czerwca) i Poznaniu– GoodGame League(24-25 czerwca).

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *