INVIZY ponownie inwestuje w League Of Legends!

POSTED BY Dawid Żłobiński 24 czerwca 2017 in League Of Legends
Post thumbnail

Po tygodniach rozmów i udanych tryoutach uczestnik tegorocznych otwartych kwalifikacji do Challenger Series Team B, znany również jako projekt Ozira zasila szeregi Invizy Esports, a na jego czele staje bardzo doświadczony szkoleniowiec Nahovsky. Przez najbliższe sześć miesięcy będziemy ciężko pracować aby zdobyć jak najwięcej szacunku w oczach naszych fanów. Całemu sztabowi szkoleniowemu, analitykom, a przede wszystkim Ozirowi, Nahovi i graczom życzymy powodzenia. Mamy nadzieję, że warunki, które Wam zapewnimy pozwolą cieszyć się wszystkim wieloma sukcesami.

Jednocześnie prosimy wszystkich kibiców i obserwatorów polskiej sceny: trzymajcie za nas kciuki, bo bez Waszego wsparcia osiągnięcie sukcesu będzie jeszcze trudniejsze. My odwdzięczymy się częstymi streamami, materiałami i informacjami wewnętrznymi oraz teamem, który da się polubić.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy wzięli udział w tryoutach, jesteście doskonałymi graczami, a podjęcie finalnej decyzji było dla nas niezwykle trudne. Przez ostatnie tygodnie włożyliśmy całą naszą energię(sypiając często zaledwie po kilka godzin) na zbudowanie silnego i stabilnego składu opartego na młodych graczach, którzy będą mieli szansę rozwinąć się pod naszymi skrzydłami. Cytując Ozira, dla nas „wakacje się skończyły, czas na pracę”

Rouster na najbliższy split przedstawia się następująco:

Jakub „Sinmivak” Rucki – Top
Artur „Ryba” Gębicz – Jungle
Bartek „Raiser” Skalski – Mid
Miłosz „Fruu” Maronka – Adc
Sebastian „Nevczi” Sobierajski – Support

Arnold”Korwin”Ligas – Sub

Kacper „Nahovsky” Merski – Head Coach
Zuzanna „Thorgil” Kolowca – Mental Coach
Oskar „Ozir” Ponczek – Manager

Zaczynamy niniejszym nowy rozdział w Invizy Esport. W najbliższym czasie czekają nas kwalifikacje do ESL MP, godziny treningów, scrimów oraz bootcamp zaplanowany na połowę sierpnia, z którego relację będzie można znaleźć na naszym fanpage. Stay tunned!

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *