Invizy ponownie z CS:GO!

POSTED BY Dawid Żłobiński 11 sierpnia 2017 in Counter-Strike: Global OffensiveINVIZY Esport,
Post thumbnail

Przez ostatnie tygodnie cały czas dochodzi do roszad w naszej organizacji. Jedni przychodzą drudzy odchodzą.. Niestety przyszedł czas, w którym rozstajemy się z dwoma managerami, zarazem bardzo ważnymi członkami naszej „rodziny” – Radosław „Anim4l” Majer oraz Łukasz „Maratt” Piórko. Rozstanie z tym pierwszym pociągło za sobą zakończenie współpracy z Projektem Ozira. Postanowiliśmy na jakiś czas zrezygnować całkowicie ze sceny League of Legends.

Po kilkunastu dniach poszukiwań, setkach godzin rozmów doszliśmy do porozumienia z kolejną bardzo młodą i bardzo dobrze zapowiadającą się piątką zawodników Counter-Strike: Global Offensive. Nasi obecni reprezentanci dotychczas występowali pod nazwa Team Likwidacja. Już 24-27 Sierpnia nowa reprezentacja CS:GO wystąpi na POLCON 2017 w Lublinie w barwach INVIZY.

Obecny skład INVIZY CS:GO:
Patryk „kreo” Dubiński
Wiktor „wiciv” Olszewski
Karol „Krl” Baczyński
Michał „Alask” Pręciuk
Artur „LeS” Leszczyński

Krótka wypowiedź kapitana – Artur „LeS” Leszczyński:

Nadszedł kolejny długo wyczekiwany krok w naszym zespole. Dołączamy do Invizy Esport, gdzie przy współpracy z organizacją będziemy mogli szlifować i udoskonalać nasze umiejętności. Dziękujemy za zaufanie, które z pewnością zaowocuje w przyszłości przez godne reprezentowanie Invizy.

Wypowiedź CEO – Dawid „ejsik” Żłobiński

Niezmiernie miło jest nam zaprezentować naszych nowych reprezentantów. Mamy nadzieję, że szansę którą otrzymała od nas drużyna Lesa zostanie wykorzystana w 100% i chłopaki zaprezentują się z jak najlepszej strony. Przed nami Polcon 2017 w Lublinie na tym teraz się skupiamy.

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *