Współpraca z Power Game!

POSTED BY Dawid Żłobiński 20 października 2017 in INVIZY Esport
Post thumbnail

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań by móc rozwijać organizacje i budować dla naszych zawodników coraz to lepsze warunki do grania, ostatnimi czasy skupiliśmy się na pozyskaniu nowego sponsora, który umożliwi Invizy Esport wejście na „wyższy level”. Po wielu dniach ciężkiej pracy, nie przespanych nocach udało nam się przekonać do siebie producenta napoi dla graczy Polską firmę Power Game! Jest to dla nas wielki krok i mamy nadzieję że dzięki wsparciu firmy Power Game staniemy się silniejsi i już wkrótce zawitamy do ścisłej czołówki polskich organizacji.

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was wszystkich do sprawdzania oferty firmy Power Game. Na naszym Facebooku już niedługo będzie można wygrywać produkty naszego sponsora w wielu konkursach. Śledźcie nasz fanpage i powodzenia!

Firma stworzona specjalnie dla graczy, którzy dążąc do doskonałości i osiągania lepszych wyników potrzebują wsparcia. W naszej ofercie znajdą się specjalne produkty dedykowane tylko e-sportowcom. Bezpieczne. Wspomagające naukę i zwiększające przyjemność płynącą z grania. Dokładamy wszelkich starań by nasze port folio produktowe było nie tylko nowatorskie, ale również zapewniało graczom najlepsze rozwiązania. Skutecznie. Bezpiecznie. Na pełnej mocy.

POWER GAME – dla kogo?
Tylko dla graczy! Dla ciebie! Dla zawodowców i dla amatorów! Dla mistrzów i początkujących! Bez względu na to czy gra to Twój sposób na życie czy sposób na odpoczynek. Czy jest to profesjonalny trening, czy relaks po dniu pracy i nauki. POWER GAME poprawi Twoje możliwości i wyniki. Osiągniesz pełną moc. WP (well played).

POWER GAME – po co?
Doskonałe przygotowanie do codziennego treningu. Strategiczne podejście, długofalowe działanie na najwyższych obrotach. Jasność umysłu. Maksymalna koncentracja. Nadzwyczajna szybkość i refleks. Celne oko. Pewna ręka. Komunikacja. Obrona. Wyzwanie. Atak. Najwyższy level. POWER GAME – amulet gracza. GGEZ (good game easy).

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *