TRUST Partnerem Strategicznym!

POSTED BY Dawid Żłobiński 24 października 2017 in INVIZY Esport
Post thumbnail

Jaki jest klucz do sukcesu organizacji esportowej? Zdecydowanie opowiadamy : CIĘŻKA PRACA! Chcesz osiągnąć sukces? Musisz na niego ciężko pracować, jeszcze niedawno byliśmy organizacją która ledwo wiązała koniec z końcem, ale ciężką pracą udało nam się wejść poziom wyżej i pozyskać sponsorów dzięki którym możemy stawiać sobie coraz wyższe cele i dążyć do spełnienia marzeń.

Kilka dni temu informowaliśmy Was o podjęciu współpracy z POWER GAME. Dnia dzisiejszego mamy dla Was jeszcze lepszą wiadomość. Od 23 października 2017r. Firma TRUST zostaje partnerem strategicznym Invizy Esport. Jeden z najlepszych producentów sprzętu dla graczy dostarczy naszym zawodnikom najlepszej jakości myszki, klawiatury oraz słuchawki w zamian za godne rozpowszechnianie oraz reklamowanie marki TRUST. Na współpracy z firmą Trust zyskają też bardzo dużo nasi fani, którzy już niedługo będą mogli brać udział w rozmaitych konkursach organizowanych na naszym fan page w których będą do wygrania : myszki, klawiatury i słuchawki! Mało tego wraz z rozpoczęciem współpracy jesteśmy zmuszeni nieco zmienić wygląd naszych koszulek, ale uwierzcie nam, będą jeszcze ładniejsze 🙂

Wyniki naszej pracy będziecie mogli zobaczyć już pod koniec Listopada na imprezie organizowanej przez gaming house Farm2play oraz Time4Esport w Lesznie, gdzie prócz zmagań z drużynami w csgo naszych zawodników czeka sesja zdjęciowa! Nie pozostaje nam nic innego jak zachęcić was to częstego odwiedzania naszej strony internetowej oraz naszego fan page, dodatkowo już wkrótce uruchomiony zostanie nasz kanał YouTube oraz konto na Instagramie!

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *