Podsumowanie GAT2 Leszno.

POSTED BY Dawid Żłobiński 26 listopada 2017 in INVIZY Esport
Post thumbnail

Po każdym turnieju przychodzi czas na podsumowanie, nie inaczej jest tym razem w krótkim opisie przeczytacie wszystko co najważniejsze na temat organizacji Game Addict Tournament jak i naszym wyników na wymienionym turnieju.

Organizatorzy GAT #2 rozgrywanego w FARM2PLAY Gaming House w Lesznie stanęli na wysokości zadania, sprzęt jak i stanowiska były przygotowane perfekcyjnie, gdy tylko pojawiał się jakiś najmniejszy problem administratorzy od razu reagowali, jedyne do czego można się przyczepić to zbyt duża liczba drużyn jak na warunki FARM2PLAY Gaming House, na finałach lanowych pojawiło się 16 drużyn i jak się okazało później przy 20 stanowiskach sprawiło to wiele problemów, wszystkie mecze drabinki przegranych musiały być rozgrywane w systemie BO1.

Myślimy że na finały lanowe powinno się dostać 8 zespołów, turniej powinie zostać rozegrany w fazie grupowej która wyłoniła by najlepsze drużyny do fazy playoff.

W piątek nie rozegraliśmy żadnego meczu ponieważ nasz przeciwnik nie pojawił się na miejscu.

W sobotę rozpoczynaliśmy zmagania o godzinie 9 grając na Check-Point Team, na miejscu byliśmy po godzinie 8 i niestety przegraliśmy pierwszy mecz popełniając wiele błędów, które ostatecznie doprowadziły do oddania meczu, gdyby mecze były rozgrywane systemem BO3 mogło być inaczej.

Drugi mecz rozegraliśmy chwilę po godzinie 12 na drużynę Vistula Eagles, po szybkiej grze pewnie pokonaliśmy przeciwników i myśleliśmy że teraz będzie już tylko lepiej, jak się okazało był to początek końca, na następny mecz czekaliśmy bezczynnie… 12 godzin, naszym przeciwnikiem był The Legion. Mecz rozpoczął się grubo po północy i ostatecznie przegraliśmy na mapie de_inferno 14:16, po raz kolejny bardzo tęskniliśmy za BO3.

Podsumowując turniej: organizacja, podejście adminów do tematu jak i warunki do gry świetne, na minus zbyt duża liczba drużyn i system BO1 w 1 meczach i w całej drabince przegranych.

Gratulujemy naszym przeciwnikom i życzymy powodzenia w dzisiejszych finałach, niech wygra lepszy!
Pomimo niezadowalającego wyniku na GAT2 postanowiliśmy podpisać profesjonalne kontrakty z naszymi zawodnikami, darzymy ich zaufaniem i wiemy że jeszcze namieszają na polskiej scenie Counter Strike!

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *